7/24 Sipariş & Destek Hattı05335723916

Osmangazi̇ Akücü


Osmangazi bölgesinde akü hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için kaliteli hizmetler sunmaktayız. Bu bölgedeki size en yakın akü satış noktamızda, farklı amper değerlerine sahip İnci akü, Varta akü, Mutlu akü, Yiğit akü, Bosch akü gibi kaliteli markalar bulunmaktadır. Ürün yelpazesi geniş olduğundan “en uygun akü hangisi?” sorusuna yanıt vermekte zorlanırsanız akü satış noktamızdaki ilgili uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

 

Bahsi geçen markaların 60 amper, 90 amper, 180 amper ve daha birçok güçteki akülerini incelemek için Osmangazi  bölgesindeki satış noktamızı ziyaret edebilir veya mobil servislerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçerek akülerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Tüm bunların yanında satış sonrası hizmetlerimizden akü bakımı, akü değiştirme, ücretsiz akü montaj, akü servis hizmeti gibi hizmetlerle aracınızın akü ihtiyacını en doğru biçimde giderebilirsiniz. Sahip olduğunuz akülerde herhangi bir problem yaşarsanız ilgili akü servislerimizle iletişime geçmek için whatsapp destek hattımızı kullanabilirsiniz.Her Zaman Size En Yakın Noktadayız.

Ertuğrul Mah. Akücü Kemalpaşa Akücü Panayır En Yakın Akücü Üçevler En Yakın Akücü Gürsu Akücü Osmangazi̇ Akücü Ni̇lüfer Akücü Keles Akücü Otosansi̇t Akücü Görükle Akücü Kestel Akücü Beşevler En Yakın Akücü Di̇kkaldırım En Yakın Akücü Demi̇rtaş Akücü Çalı En Yakın Akücü Gemli̇k Akücü Ata Bulvarı En Yakın Akücü Başaran En Yakın Akücü Yıldırım Akücü Özlüce En Yakın Akücü
Yukarı
Arayın Getirelim